Gliwice

Planning
engineer

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja projektów inżynieryjnych w zakresie planowania procesów produkcyjnych, koncepcji nowych bądź integrowanych linii produkcyjnych karoserii pojazdów (Body in White)
  • praca z oprogramowaniem technicznym i projektowym, m.in.: Bentley Microstation, AutoCAD, Process Simulate, Catia, Delmia, MS Office
  • opracowywanie szczegółowych planów produkcyjnych zawierających dane techniczne, analizy czasowe i jakościowe
  • stworzenie koncepcji layoutu fabryki, przepływu części i sekwencji złożeń, ilości robotów oraz pracowników
  • tworzenie koncepcji bezpieczeństwa ukierunkowanej na przeprowadzenie procesu oceny zgodności
  • identyfikowanie i analiza aktualnych problemów technologicznych, opracowanie i wdrażanie rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji procesowej oraz produktowej
  • raportowania na wszystkich szczeblach nadzorujących
  • bieżące wsparcie w spotkaniach koordynacyjnych dla kontrahentów
  • kontakt z poddostawcami
  • praca biurowa z możliwością wyjazdów służbowych / zagranicznych w ramach projektów

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka i robotyka, mechatronika, budowa maszyn lub kierunek pokrewny)
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość obu lub dodatkowych języków obcych będzie atutem)
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy we własnym zakresie
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętnością pracy zespołowej
  • czynne prawo jazdy kategorii B

 Mile widziane:

  • doświadczenie z branży Automotive Body in White, w szczególności zdobyte bezpośrednio na linii produkcyjnej będzie bardzo dużym atutem
  • doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle samochodowym (znajomość standardów oprogramowania)
  • doświadczenie w oprogramowaniu CAD

Oferujemy dodatkowe świadczenia:

uczestnictwo w kursach, szkoleniach wewnętrznych / zewnętrznych oraz innych możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracownika

Interested in
this job offer?

Please send a cover letter with your structured CV to rekrutacja@chropynska.pl.

Allow all
Reject all
Customize